365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***

 

 Nem inndul az autóm

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
hundaly
New user
New user



Férfi
Hozzászólások száma : 3
Age : 62
Város : Budapest
Autóm : Hyundai Lantra
Registration date : 2011. Jul. 21.

Nem inndul az autóm Empty
TémanyitásTárgy: Nem inndul az autóm   Nem inndul az autóm EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 10:55 pm

Sziasztok mindenkinek!!

Van egy Hunday Lantra 1.5 benines 2000 gyártási év.

Nem indul Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Néha par per után beindul, altalában NEM.

Csak köszörül és nem indul.

Harom szervizben nem találtak semmi hibát és mégse inndul.

Köszönöm!!!
Vissza az elejére Go down
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Nem inndul az autóm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem inndul az autóm   Nem inndul az autóm EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 11:07 pm

Jon arram a gyertyakhoz?
Benzin?
Kompreszio teszt meg volt?
Innen kene kezdeni szerintem, ha ez mind meg van akor folytattni kene a disztribucioval (vezérlés), utana szenzorok es a lista fojtatódik...
Vissza az elejére Go down
hundaly
New user
New user



Férfi
Hozzászólások száma : 3
Age : 62
Város : Budapest
Autóm : Hyundai Lantra
Registration date : 2011. Jul. 21.

Nem inndul az autóm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem inndul az autóm   Nem inndul az autóm EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 11:50 pm

SM-91-JDM írta:
jon arram a gjertjakhoz?benzin?,kompreszio test meg volt?innen kene kezdeni szerintem.ha ez mind meg van akor foljtattni kene a distribucioval(Atti tudom hibass,javics ki legyszi),utana szenzorok es a lista fojtatodik..
Mindent kicseréltem az aksit hátsó ablak törlő motorját ....minden amit kértek a szervizben de semmi változás.
Nem indul csak ha kedve van. Question Question
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Nem inndul az autóm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem inndul az autóm   Nem inndul az autóm EmptyPént. Júl. 22, 2011 10:55 am

Ezt a problemat csak egy olyan ember tudja neked elintezni aki ra nez arra az autora, semi esetre nem fogsz kapni megfelelo valaszt itt a forumon. Ez pont olyan mint amikor forumon mondod hogy beteg vagy es mondja meg valaki milyen gyogyszert vegyel be... Szerintem nezel egy masik szervizt vagy szerelot.
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
mrjoe
280HP
280HP
mrjoe


Férfi
Hozzászólások száma : 247
Age : 47
Város : Szatmarnemeti
Autóm : Honda Civic ED
Registration date : 2008. Jun. 15.

Nem inndul az autóm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem inndul az autóm   Nem inndul az autóm EmptyVas. Júl. 24, 2011 9:14 pm

hundaly írta:
Sziasztok mindenkinek!!

Van egy Hunday Lantra 1.5 benines 2000 gyártási év.

Nem indul Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Néha par per után beindul, altalában NEM.

Csak köszörül és nem indul.

Harom szervizben nem találtak semmi hibát és mégse inndul.

Köszönöm!!!

En azt mondom neked,hogy a gyari imobilajzered szarakodik,mar talalkoztam en is egyszer egy hasonlo problemaval a hibakod olvasao mem irt ki semi hibat csak amikor nekialttam a kabelezest atnezni akkor jottem ra hogy mi a gond.
Vissza az elejére Go down
http://www.4tuning.ro
Wber
110HP
110HP
Wber


Férfi
Hozzászólások száma : 174
Age : 32
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Aveo 1.2
Registration date : 2010. Apr. 05.

Nem inndul az autóm Empty
TémanyitásTárgy: Nem inndul az autóm   Nem inndul az autóm EmptyVas. Júl. 24, 2011 10:05 pm

Nekem is imobilizer nek tünik , de lehet csak a kulcs kopot vagy a kontakt . Ha van pòtkulcs egy pròbat megér Smile . De például láttam már , hogy az aksi sarun (bornan) le volt lazulva egy kábel és nem gyult ... ugyanugy lehet szakadt kábel .
Vissza az elejére Go down
hundaly
New user
New user



Férfi
Hozzászólások száma : 3
Age : 62
Város : Budapest
Autóm : Hyundai Lantra
Registration date : 2011. Jul. 21.

Nem inndul az autóm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem inndul az autóm   Nem inndul az autóm EmptyKedd Júl. 26, 2011 11:07 pm

Wber írta:
Nekem is imobilizer nek tünik , de lehet csak a kulcs kopot vagy a kontakt . Ha van pňtkulcs egy prňbat megér Smile . De például láttam már , hogy az aksi sarun (bornan) le volt lazulva egy kábel és nem gyult ... ugyanugy lehet szakadt kábel .

Most Hyundai márka szervizben van és ott se találtak semmit .Ott meg beindult nekik Crying or Very sad .Most próbálkanak és amikor nem indul....hát ha kiderül
Vissza az elejére Go down
Wber
110HP
110HP
Wber


Férfi
Hozzászólások száma : 174
Age : 32
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Aveo 1.2
Registration date : 2010. Apr. 05.

Nem inndul az autóm Empty
TémanyitásTárgy: Nem inndul az autóm   Nem inndul az autóm EmptyKedd Júl. 26, 2011 11:47 pm

Hát az a helyzet , hogy szerintem nehéz lesz nekik megtalálni a gond okát ( legalábbis szerintem ) mivel tönkremenve nem hiszem , hogy van valami mivel az elektromos cuccokanál ha egyszer meg megy valami annak vége ... max ha van egy hideg forrasztás. Szerintem egy sima dròt megszakadás , mikor öszeér megy mikor nem hát akkor nem . VAGY egy egyszerű leoxidalodot egy ket dugo , az igy ugyszinten mikor vezet vagy eleg alacsony az ellenálás beindul mikor nem akkor meg nem ...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nem inndul az autóm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem inndul az autóm   Nem inndul az autóm Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nem inndul az autóm
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Car market, flea market, service: :: Auto-Motor DOKTOR-
Ugrás: